SKF S71916 CD/HCP4ADGA Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316571884660
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 80 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 110 mm |
| Širina | 32 mm |
| Zaptivanje | RS zaptivka sa obe strane |
| Tip zaptivanja | Bez kontakta |
| Broj redova | 2.0 |
| Materijal, ležaj | Hibrid |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 15.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.636 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi upareni setovi od dva super-precizna, velikog kapaciteta, D dizajna, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom sa zaptivkama dostupni su u različitim rasporedima. Dizajnirani su da izdrže teška opterećenja pri relativno velikim brzinama pri niskim do umerenim radnim temperaturama.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

