SKF 71928 ACD/P4AQBCD Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316575966232
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 140 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 190 mm |
| Širina | 96 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 4.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 25.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 6.535 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi setovi od četiri usklađena super-precizna kuglična ležaja sa kosim dodirom dostupni su u širokom izboru dizajna, varijanti i rasporeda, što im omogućava da se ugrade u praktično svaku primenu alatnih mašina, kao i druge aplikacije gde su potrebni precizni ležajevi. Unapred konfigurisani aranžmani uključuju: „tandem“, „tandem leđa uz leđa, tandem licem u lice“, „leđa uz leđa i tandem“, „licem u lice i tandem“. Kompleti od četiri ležaja raspoređena u tandemu moraju da se montiraju na jedan ležaj ili set ležajeva u tandemu, da bi se postiglo željeno prednaprezanje. Svi ostali aranžmani su dostupni u različitim klasama prednaprezanja i ispravna montaža dovodi do prednaprezanja unutar unapred određenog opsega, bez potrebe za podmetačima ili sličnim uređajima. Prečnik otvora i spoljašnji prečnik ležajeva su usklađeni u okviru najviše jedne trećine dozvoljene tolerancije prečnika, kako bi se obezbedila bolja raspodela opterećenja od pojedinačnih univerzalno uparljivih ležajeva.

