SKF 71926 CD/P4ADBA Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316577091482
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 130 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 180 mm |
| Širina | 48 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 2.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 15.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 3.06 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi usklađeni setovi od dva super-precizna, velikog kapaciteta, D dizajna, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom dostupni su u različitim aranžmanima. Dizajnirani su za rad velikog opterećenja i relativno velike brzine i, u poređenju sa ekvivalentnim brzim ležajevima SKF B i E dizajna, najpogodniji su za veća opterećenja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

