SKF 71916 CD/P4ATBTB Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316577310040
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 80 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 110 mm |
| Širina | 48 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 3.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 15.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 1.1 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi kompleti od tri usklađena super-precizna kuglična ležaja sa kosim dodirom su dostupni u širokom izboru dizajna, varijanti i rasporeda, što im omogućava da se ugrade u praktično svaku primenu alatnih mašina, kao i druge aplikacije gde su potrebni precizni ležajevi. Unapred konfigurisani aranžmani uključuju: „tandem“, „leđa uz leđa i tandem“, „licem u lice i tandem“. Kompleti raspoređeni u leđa i tandem, ili licem u lice i tandem, dostupni su u različitim klasama prednaprezanja i ispravna montaža rezultira prednaprezanjem unutar unapred određenog opsega, bez potrebe za podmetačima ili sličnim uređajima. Kompleti od tri ležaja uparena u tandemu moraju da se montiraju na jedan ležaj ili drugi set ležajeva u tandemu, da bi se postigao željeni prednapon. Prečnik otvora i spoljašnji prečnik ležajeva su usklađeni u okviru najviše jedne trećine dozvoljene tolerancije prečnika, kako bi se obezbedila bolja raspodela opterećenja od pojedinačnih univerzalno uparljivih ležajeva.

