SKF 7048 CD/P4A Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316570273946
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 240 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 360 mm |
| Širina | 56 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 15.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 16.86 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi super-precizni, velikog kapaciteta, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom, sa kontaktnim uglom od 15°, prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja koja deluju istovremeno, pri čemu aksijalno opterećenje deluje samo u jednom pravcu. Dizajnirani su da izdrže teška opterećenja pri relativno velikim brzinama pri niskim do umerenim radnim temperaturama.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

