SKF 7010 CE/HCPA9A Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316574533954
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 50 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 80 mm |
| Širina | 16 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Hibrid |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 15.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.228 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi super-precizni, brzi, E dizajna, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom, sa kontaktnim uglom od 15° ili 18°, prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja koja deluju istovremeno, pri čemu aksijalno opterećenje deluje samo u jednom pravcu. Dizajnirani su da prilagode veoma velike brzine. U poređenju sa ekvivalentnim SKF B ležajevima velike brzine, imaju nešto veću brzinu i mogu da izdrže veća opterećenja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

