SKF S71913 CE/P4A Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316571889504
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 65 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 90 mm |
| Širina | 13 mm |
| Zaptivanje | RS zaptivka sa obe strane |
| Tip zaptivanja | Bez kontakta |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 15.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.209 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi super-precizni, brzi E dizajn, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom, sa kontaktnim uglom od 15° ili 18°, sa zaptivkama, prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja koja deluju istovremeno, pri čemu aksijalno opterećenje deluje samo u jednom pravcu. Dizajnirani su da prilagode veoma velike brzine. U poređenju sa ekvivalentnim SKF B ležajevima velike brzine, imaju nešto veću brzinu i mogu da izdrže veća opterećenja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

