SKF SY 50 TF/VA228 Y ležajna jedinica tip SY
SKU: 7316571382395
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Tip zaptivanja | Bez kontakta |
|---|---|
| Materijal, ležaj | Čelik visoke temperature |
| Centralno rastojanje između | 157 mm |
| Centralna visina | 57.2 mm |
| Tip unutrašnjeg prstena | Pričvršćivanje uz pomoć vijaka |
| Prečnik osovine | 50 mm |
| Tip kućišta | Plummer block -stojeće |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 2.74 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ove ležajne jedinice sastoje se od Y ležaja montiranog u kućište od livenog gvožđa koje se može pričvrstiti za potpornu površinu. Ova varijanta je pogodna za aplikacije na visokim temperaturama, i za konstantne i za naizmenične smerove rotacije. Ima unutrašnji prsten proširen sa obe strane i zaključan je na osovinu zatezanjem zavrtnja na unutrašnjem prstenu, što ga čini lakim za montažu.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

