SKF NKI 5/12 TN NKI Jednoredni igličasti valjkasti ležaj sa obrađenim prstenovima, sa prirubnicama
SKU: 7316571077376
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 5 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 15 mm |
| Širina | 12 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | CN |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Neto težina proizvoda | 0.012 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni igličasti valjkasti ležajevi uključuju cilindrične valjke koji su malog prečnika u odnosu na njihovu dužinu. Zahvaljujući velikom broju valjaka, ležajevi imaju visoku nosivost. Spoljni prsten uključuje dva nerazdvojiva prstena za zatvaranje koji služe kao prirubnice za aksijalno vođenje ležaja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

