SKF NKI 100/30 NKI Jednoredni igličasti valjkasti ležaj sa obrađenim prstenovima, sa prirubnicama
SKU: 7316571026329
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 100 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 130 mm |
| Širina | 30 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | CN |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Lim |
| Neto težina proizvoda | 1 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni igličasti valjkasti ležajevi uključuju cilindrične valjke koji su malog prečnika u odnosu na njihovu dužinu. Zahvaljujući velikom broju valjaka, ležajevi imaju visoku nosivost. Spoljni prsten uključuje dve integralne prirubnice za aksijalno vođenje ležaja i prstenasti žleb sa jednom ili više rupa za podmazivanje kako bi se olakšalo ponovno podmazivanje.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

