SKF NK 29/20 TN NK Jednoredni igličasti valjkasti ležaj sa obrađenim prstenovima, sa prirubnicama, bez unutrašnjeg prstena
SKU: 7316572192337
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Spoljašnji prečnik | 38 mm |
|---|---|
| Širina | 20 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Neto težina proizvoda | 49.6 g |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni igličasti valjkasti ležajevi bez unutrašnjeg prstena sastoje se od spoljašnjeg prstena sa igličastim valjkom i sklopom kaveza. Odličan su izbor za kompaktne ležajeve u primenama gde se na vratilu mogu obezbediti kaljeni i brušeni putevi. Spoljni prsten uključuje dve integralne prirubnice za aksijalno vođenje ležaja i prstenasti žleb sa jednom ili više rupa za podmazivanje kako bi se olakšalo ponovno podmazivanje.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

