SKF NA 4906.2RS NA Jednoredni igličasti valjkasti ležaj sa integralnom zaptivkom
SKU: 7316577012128
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 30 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 47 mm |
| Širina | 18 mm |
| Zaptivanje | RS zaptivka sa obe strane |
| Tip zaptivanja | Kontakt |
| Radijalni unutrašnji zazor | CN |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Lim |
| Neto težina proizvoda | 0.104 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni igličasti valjkasti ležajevi uključuju cilindrične valjke koji su malog prečnika u odnosu na njihovu dužinu. Zahvaljujući velikom broju valjaka, ležajevi imaju visoku nosivost. Spoljni prsten uključuje dve integralne prirubnice za aksijalno vođenje ležaja i prstenasti žleb sa jednom ili više rupa za podmazivanje kako bi se olakšalo ponovno podmazivanje. Unutrašnji prsten sadrži dodatni otvor za podmazivanje.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

