SKF HK 1512 HK igličasti ležaj sa otvorenim krajevima
SKU: 7316577010322
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Spoljašnji prečnik | 21 mm |
|---|---|
| Širina | 12 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Čelični lim |
| Neto težina proizvoda | 10.2 g |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Igličasti ležajevi sa izvučenom čašom se obično koriste u aplikacijama gde se otvor kućišta ne može koristiti kao staza za igličasti valjkasti i kavezni sklop, ali gde je potreban veoma kompaktan i ekonomičan raspored ležaja. Zahvaljujući velikom broju valjaka, ležajevi imaju visoku nosivost i krutost.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

