SKF BT4-8167 E8/C775 Četvororedni konusno valjkasti ležaj
SKU: 7316577461186
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 510 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 655 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 4.0 |
| Materijal kaveza | Lim |
| Kontaktni ugao | 12.8 |
| Tip otvora | Cilindrični sa spiralnim žlebom |
| Širina, unutrašnji prsten | 377 mm |
| Širina, spoljni prsten | 379 mm |
| Širina, ukupno | 379 mm |
| Neto težina proizvoda | 310 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Četvororedni konusno valjkasti ležajevi mogu da izdrže kombinovana teška radijalna i aksijalna opterećenja pri malim do umerenim brzinama. Koriste se skoro isključivo u aplikacijama radnih valjaka kao što su valjaonice. SKF proizvodi četvororedne konusne valjkaste ležajeve u TKO i TKI dizajnu, u mnogim varijantama i sa različitim karakteristikama.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

