SKF BT1-0705 A/Q Jednoredni konusno valjkasti ležaj
SKU: 7316575586171
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 195 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 250 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Tip zaptivanja | Nije primenljivo |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal kaveza | Lim |
| Kontaktni ugao | 13.3 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Širina, unutrašnji prsten | 33 mm |
| Širina, spoljni prsten | 26.5 mm |
| Širina, ukupno | 34 mm |
| Neto težina proizvoda | 4 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni konusno valjkasti ležajevi su dizajnirani da podnose kombinovana radijalna i aksijalna opterećenja i obezbeđuju nisko trenje tokom rada. Unutrašnji prsten, sa valjcima i kavezom, može se montirati odvojeno od spoljašnjeg prstena. Ove odvojive i zamenljive komponente olakšavaju montažu, demontažu i održavanje. Postavljanjem jednog jednorednog konusnog valjkastog ležaja na drugi i primenom prednaprezanja, može se postići kruta primena ležaja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

