
Slika može da se razlikuje od originalnog proizvoda.
SKF 6244 M/C3S1 Jednoredni kuglični ležajevi 220X400X65
SKU: 7316579961387
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 220 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 400 mm |
| Širina | 65 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | C3 |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Mesing |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 36.871 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni kuglični ležajevi su posebno raznovrsni, imaju nisko trenje i optimizovani su za nisku buku i niske vibracije, što omogućava velike brzine rotacije. Oni prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja u oba smera, lako se montiraju i zahtevaju manje održavanja od mnogih drugih tipova ležajeva.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija
