SKF 6207/HC5C3 Hibridni kuglični ležajajevi 35X72X17
SKU: 7316571209586
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 35 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 72 mm |
| Širina | 17 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | C3 |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Hibrid |
| Materijal kaveza | Lim |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.279 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Hibridni Jednoredni kuglični ležajevi imaju prstenove od čeličnog ležaja i kotrljajuće elemente od silicijum nitrida (Si3N4), koji ležajeve čini električno izolovanim. Jednoredni kuglični ležajevi su najčešće korišćeni tip ležajeva, posebno u elektromotorima. Elementi od silicijum nitrida ne samo da pružaju zaštitu od oštećenja od električne struje, već takođe, u poređenju sa ležajevima iste veličine sa čeličnim kotrljajućim elementima, obezbeđuju poboljšane performanse ležaja, produženi radni vek ležaja, mogućnost veće brzine, visoku otpornost na habanje, visoku krutost ležaja i manja osetljivost na temperaturne gradijente. Ove karakteristike ih čine pogodnim za upotrebu u teškim uslovima i kontaminiranom okruženju.

