SKF 6205/VA201 Jednoredni kuglični ležajevi 25X52X15
SKU: 7316577085856
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 25 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 52 mm |
| Širina | 15 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | Višestruki od C5 |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik visoke temperature |
| Materijal kaveza | Lim |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.124 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni kuglični ležaj za aplikacije na visokim temperaturama su dizajnirani za izazovne uslove rada, sa određenim varijantama koje mogu da rade na temperaturama do 350 °C (660 °F). Imaju povećane radijalne unutrašnje zazore i koriste maziva na bazi grafita koja su optimizovana za rad na visokim temperaturama. Cela površina ležajeva je obrađena mangan fosfatom, što poboljšava prijanjanje maziva za metal i poboljšava njihova svojstva uhodavanja. Kao i kod kugličnih ležajeva sa dubokim žljebovima, oni su posebno raznovrsni, prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja u oba smera i lako se montiraju.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

