SKF 6202-Z Jednoredni kuglični ležajevi 15X35X11
SKU: 7316577090027
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 15 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 35 mm |
| Širina | 11 mm |
| Zaptivanje | Z metalna zaptivka na jednoj strani |
| Tip zaptivanja | Bez kontakta |
| Radijalni unutrašnji zazor | CN |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Lim |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 45.7 g |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni kuglični ležaj sa zaptivkama ili štitovima na jednoj ili obe strane imaju nisko trenje i optimizovani su za nisku buku i niske vibracije, što omogućava velike brzine rotacije. Prilagođavaju radijalna i aksijalna opterećenja u oba smera, lako se montiraju i zahtevaju manje održavanja od drugih tipova ležajeva. Integralno zaptivanje može značajno produžiti radni vek ležaja jer zadržava mazivo u ležajevima i zagađivače.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

