SKF 6007-2RZTN9/HC5C3WT Hibridni kuglični ležajajevi 35X62X14
SKU: 7316571543840
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 35 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 62 mm |
| Širina | 14 mm |
| Zaptivanje | 2RS zaptivka sa obe strane |
| Tip zaptivanja | Bez kontakta |
| Radijalni unutrašnji zazor | C3 |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Hibrid |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 136.9 g |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Hibridni jednoredni kuglični ležajevi sa zaptivkama sa obe strane imaju prstenove od ležajnog čelika i kotrljajuće elemente od silicijum nitrida (Si3N4) za ležaje, koji ležajeve čine električno izolovanim. Integralno zaptivanje može značajno produžiti radni vek ležaja jer zadržava mazivo u ležajevima i zagađivače. Elementi od silicijum nitrida ne samo da pružaju zaštitu od oštećenja od električne struje, već takođe, u poređenju sa ležajevima iste veličine sa čeličnim kotrljajućim elementima, obezbeđuju poboljšane performanse ležaja, produženi radni vek ležaja, mogućnost veće brzine, visoku otpornost na habanje, visoku krutost ležaja i manja osetljivost na temperaturne gradijente, što ih čini pogodnim za upotrebu u teškim uslovima i kontaminiranom okruženju.

