
Slika može da se razlikuje od originalnog proizvoda.
SKF NU 209 ECP/P51 Jednoredni cilindrično valjkasti ležaj, NU dizajn
SKU: 7316576934346
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 45 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 85 mm |
| Širina | 19 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | C1 |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.422 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni cilindrično valjkasti ležajevi su dizajnirani da izdrže velika radijalna opterećenja u kombinaciji sa velikim brzinama. Sa dve integralne prirubnice na spoljašnjem prstenu i bez prirubnica na unutrašnjem prstenu, ležajevi NU dizajna mogu da prilagode aksijalno pomeranje u oba smera. Važna karakteristika je odvojivi dizajn, koji olakšava montažu i omogućava zamenu komponenti ležaja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija
