SKF 625 Jednoredni kuglični ležajevi 5X16X5
SKU: 7316577112071
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 5 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 16 mm |
| Širina | 5 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | CN |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Lim |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 4.7 g |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni kuglični ležajevi su posebno raznovrsni, imaju nisko trenje i optimizovani su za nisku buku i niske vibracije, što omogućava velike brzine rotacije. Oni prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja u oba smera, lako se montiraju i zahtevaju manje održavanja od mnogih drugih tipova ležajeva.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

