SKF 6017/C3 Jednoredni kuglični ležajevi 85X130X22
SKU: 7316571366944
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 85 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 130 mm |
| Širina | 22 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Radijalni unutrašnji zazor | C3 |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Lim |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 896.2 g |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Jednoredni kuglični ležajevi su posebno raznovrsni, imaju nisko trenje i optimizovani su za nisku buku i niske vibracije, što omogućava velike brzine rotacije. Oni prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja u oba smera, lako se montiraju i zahtevaju manje održavanja od mnogih drugih tipova ležajeva.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

