SKF S7028 ACDGA/P4A Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316575976392
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 140 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 210 mm |
| Širina | 33 mm |
| Zaptivanje | RS zaptivka sa obe strane |
| Tip zaptivanja | Bez kontakta |
| Broj redova | 1.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 25.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 3.403 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi super-precizni, velikog kapaciteta, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom, sa beskontaktnim zaptivkama, prihvataju radijalna i aksijalna opterećenja koja deluju istovremeno, pri čemu aksijalno opterećenje deluje samo u jednom pravcu. Dizajnirani su da izdrže teška opterećenja pri relativno velikim brzinama pri niskim do umerenim radnim temperaturama. Pošto su univerzalno podesni, mogu se koristiti zajedno u aranžmanima kako bi se obezbedila efektivna podela opterećenja, bez upotrebe podmetača ili sličnih uređaja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

