SKF S7012 CE/P4ADBB Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316575992804
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 60 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 95 mm |
| Širina | 36 mm |
| Zaptivanje | RS zaptivka sa obe strane |
| Tip zaptivanja | Bez kontakta |
| Broj redova | 2.0 |
| Materijal, ležaj | Čelik |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 15.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.84 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi usklađeni setovi od dva super-precizna, brza, E dizajna, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom sa zaptivkama dostupni su u različitim rasporedima. U poređenju sa ekvivalentnim ležajevima velike brzine SKF B dizajna, ovi imaju nešto veću brzinu i mogu da izdrže veća opterećenja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

