SKF 71912 ACE/HCP4ADGA Super-precizni kuglični ležajevi sa kosim dodirom
SKU: 7316576005633
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 60 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 85 mm |
| Širina | 26 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Broj redova | 2.0 |
| Materijal, ležaj | Hibrid |
| Materijal kaveza | Nemetalni |
| Kontaktni ugao | 25.0 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Neto težina proizvoda | 0.306 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Ovi usklađeni setovi od dva super precizna, brza, E dizajna, jednoredni kuglični ležajevi sa kosim dodirom dostupni su u različitim aranžmanima. U poređenju sa ekvivalentnim ležajevima velike brzine SKF B dizajna, ovi imaju nešto veću brzinu i mogu da izdrže veća opterećenja.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

