SKF 33011/DF03C170 Upareni konusno valjkasti ležajevi, raspoređeni licem u lice
SKU: 7316570834857
Ovlašćeni distributer
100% originalni delovi
Edit Content
Specifikacije
| Unutrašnji prečnik | 55 mm |
|---|---|
| Spoljašnji prečnik | 90 mm |
| Zaptivanje | Bez |
| Tip zaptivanja | Nije primenljivo |
| Broj redova | 2.0 |
| Materijal kaveza | Lim |
| Kontaktni ugao | 11.75 |
| Tip otvora | Cilindričan |
| Širina, unutrašnji prsten | 54 mm |
| Širina, spoljni prsten | 54 mm |
| Širina, ukupno | 54 mm |
| Neto težina proizvoda | 1.365 kg |
| Proizvodjač | SKF |
Opis
Upareni konusno valjkasti ležajevi postavljeni licem u lice (X-raspored, linije opterećenja se razilaze prema osi ležaja) prihvataju velika radijalna i aXijalna opterećenja u oba smera. Precizno proizveden međuprsten između spoljnih prstenova omogućava postizanje definisanog unutrašnjeg zazora ili prednaprezanja prilikom montaže. Upareni konusno valjkasti ležajevi se obično koriste u menjačima, opremi za dizanje, valjaonicama i mašinama u rudarskoj industriji.
*Svi opisi su informativnog karaktera i mogu biti podložni promenama; ne garantujemo tačnost svih informacija

